Hledáme VEDOUCÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB/SOCIÁLNÍ PRACOVNICI

Jsme proFem. Více než 20 let poskytujeme sociální a právní poradenství obětem domácího a sexuálního násilí. Našimi klientkami jsou převážně ženy, které se nachází ve složité životní situaci a potřebují pochopení a pomocnou ruku.

Hledáme VEDOUCÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB/SOCIÁLNÍ PRACOVNICI

Dovedete empaticky naslouchat? Jste připraven/a pracovat s lidmi v náročné životní situaci? Chcete se učit novým věcem? Hledáte práci v menším týmu, který můžete dále budovat a rozvíjet? Hledáte prostor pro svou seberealizaci a kreativitu? Splňujete kvalifikačních předpoklady pro výkon funkce sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (VŠ vzdělání příslušného směru, případně VOŠ a praxe)? Máte za sebou prokazatelnou zkušenost s klientskou prací?

Pokud ano, hledáme právě vás! Hledáme jedinečnou kolegyni, která povede tým sociálních pracovnic, bude jej spoluvytvářet a má chuť podílet se na rozvoji celé organizace. Zároveň bude v přímém kontaktu s našimi klienty/kami, které bude provázet jejich náročnou životní situací.

Nabízíme plný či částečný úvazek po zkušebním roce na dobu neurčitou, práce v Praze s občasnými výjezdy v rámci Středočeského kraje. Možnost zapojení se do mezinárodních projektů včetně cestování po Evropě. Uvítáme ukončený či započatý terapeutický výcvik.

Abychom se mohli sejít a poznat se, stačí jen pár věcí: pošlete nám na adresu administrativa(@)profem.cz svůj životopis s uvedením praxe a napište „proč k nám chcete a v čem jste jedineční“. Za to od nás můžete očekávat jednání na rovinu, zpětnou vazbu a v každém případě odpověď. Vaše reakce posílejte do 31. 3. 2018.

Další případné informace podá vedoucí sociálních služeb Naďa Gubová, tel.: 77 44 33 034.