Registrace

Pro koho je registrace určena?

  • je nutná pro všechny účastníky výcviků
  • je zajímavá pro ostatní návštěvníky stránek, kteří se chtějí dozvědět víc
Co získám, když se zaregistruji?
Získáte možnost číst články v Odborných textech. Jsou zde i Zápisy z jednotlivých výcvikových setkání, včetně zadání Domácích úkolů. V případě zájmu můžete Odebírat novinky z obsahu našich stránek mailovou poštou, vždy 1x za měsíc.
Svými nápady a názory se můžete podílet na vývoji webových stránek www.isz-mc.cz.
Kalendář je tvořen správcem webu. Informace v něm slouží jako přehled akcí pořádaných ISZ-MC. Každý z výcviků je označen svou interní zkratkou (zkrácený název výcviku a rok jeho zahájení), podle které je možné si vyhledat termíny setkání daného výcviku v průběhu roku stávajícího a následujícího.
Podmínky registrace
Stát se registrovaným uživatelem stránky www.isz-mc.cz může každý, kdo souhlasí s níže uvedenými podmínkami.
  • Při registraci je zájemce povinen uvést svou skutečnou elektronickou adresu, na níž přijímá elektronickou poštu.
  • Registrovaný uživatel je oprávněn zadávat své příspěvky v českém jazyce do Diskuzní knihy, která je na stránkách otevřena. V příspěvcích však nesmí používat vulgární nebo urážlivé výrazy, propagovat rasismus, fašismus nebo jiné hnutí směřující k potlačování základních práv a svobod občanů, vyzývat k používání násilí nebo podporovat rasovou, třídní, náboženskou či jinou společenskou nesnášenlivost.
  • Uživatel nesmí vkládat obrazové přílohy s pornografickou tématikou.
  • Provozovatel stránky neručí za obsah příspěvků uživatelů. Je však oprávněn odstranit ze stránky příspěvky uživatele, které jsou v rozporu s těmito podmínkami a zároveň tomuto uživateli znemožnt další přístup na stránky.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo na případnou změnu a doplnění těchto podmínek.
Jak se registrovat?
Jednoduše stačí vyplnit všechna políčka ve formuláři. Je třeba se správně identifikovat, při neúplném vyplnění registrace (např. neúplné jméno, uvedena pouze přezdívka), kdy administrátor nepozná o koho se jedná, není možné zájemce zaregistrovat. Nezapomeňte na zatržítko, proč se chcete registrovat.
K jedné mailové adrese není možné vytvořit více účtů. Také není možné se vícekrát registrovat pod stejným uživatelským jménem.