Systemikem snadno a rychle ?

Úvod do systemické praxe 24 hodin kurz tři dny setkání

Přemýšlíte o vstupu do výcviku v některé terapeutické škole? Chcete se rychle zorientovat, co je pod střechou systemických terapií, jak je nabízí náš institut v komplexním výcviku, i v střednědobých kurzech (Systemická práce s párem a rodinou, akreditovaný 200 hod. kurz)? Tradičně před vás předstoupí tři lektoři našeho týmu (Jan Hesoun, Vratislav Strnad a Helena Šašková), aby vám každý den prezentovali a prakticky ukázali trojí zaměření: narativní přístup – práci s předpoklady – na řešení orientovaný přístup. Těšíme se na vás.
Termín: 5.-7. září 2019

OLYMPUS DIGITAL CAMERASONY DSCsaskova
 Jakou perspektivu má systemický přístup v oblasti zdravotnictví, sociální práce, pedagogiky, managementu, vč. supervize a koučinku?

Třídenní procházka světem různých systemických nástrojů a technik, které můžete ochutnat v modelování i sami na sobě. Připojený krátký výklad a diskuse k systemickým principům a vodítkům, z nichž techniky vycházejí. Užijete si rozličného stylu tří kmenových lektorů ISZ-MC. Aplikace systemických principů a metod do konkrétních situací přinesených účastníky (od osobních, vztahových a zdravotních problémů až po řešení pracovních a firemních problémů). Otázky a doufáme, že z nich plynoucí další otázky 🙂

Časový rozvrh jednotlivých setkání:

čtvrtek 10-18 hod
pátek 9-17 hod
sobota 9-17 hod

Cena: 3 800 Kč
Na základě přihlášky Vám bude zaslána poštou smlouva a proforma faktura k úhradě.
Účastníci tohoto kurzu mohou později uplatnit slevu 2000 Kč na jakýkoli námi nabízený výcvik

Skupina 8 – 14 účastníků

Komentáře